O nas

Jesteśmy doświadczonym zespołem fachowców od lat prężnie działającym w branży ppoż. W naszych działaniach stawiamy na jakość i dokładność, zdając sobie sprawę, jak ważne są te czynniki w obszarze naszego funkcjonowania

Zbiorniki przeciwpożarowe i wszystko, co z nimi związane

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży ppoż., w zakresie prac serwisowych, w tym prostych i skomplikowanych napraw oraz czynności konserwacyjnych. Działamy też jako zespół monterski i remontowy, w tym obszarze wykonując głównie instalacje i wymiany membran uszczelniających w zbiornikach przeciwpożarowych.

Znamy się na sprzęcie wszelkiego typu. Pracowaliśmy z konstrukcjami od różnorodnych producentów, co gwarantuje, że poradzimy sobie z każdym zleceniem. Mamy na koncie współpracę z podmiotami z wielu sektorów oraz z najbardziej renomowanymi producentami zbiorników.

Zaufaj fachowcom

Od lat gromadzimy wiedzę i podnosimy swoje kwalifikacje w dziedzinie zabezpieczeń przeciwpożarowych ze szczególnym naciskiem na montaż, serwisowanie i użytkowanie zbiorników gromadzenia wody przeciwpożarowej. Zdajemy sobie sprawę z dynamiki w zakresie stale podlegających modyfikacjom przepisów przeciwpożarowych, dlatego nieustannie się dokształcamy, biorąc udział w specjalistycznych szkoleniach.

Regularnie poszerzamy zakres usług, aby każdy, kto się do nas zgłosi, otrzymał wsparcie. Pracujemy ze zbiornikami przemysłowymi oraz z konstrukcjami wykorzystywanymi w pozostałych branżach. Działamy na terenie całego kraju, dojeżdżając zarówno do dużych, jak i do mniejszych miejscowości.  

Dlaczego warto nas wybrać

Wieloletnia obecność w branży i liczne projekty realizowane w różnorodnych obszarach to gwarancja zadowolenia każdego naszego Klienta.

Nasz zespół tworzą doskonale przeszkoleni, branżowi eksperci, nieustająco zwiększający swoje kompetencje.

Korzystamy ze sprawdzonych membran PVC, styroduru do izolacji termicznej oraz najwyższej klasy niezawodnych narzędzi.

Montujemy i wymieniamy membrany, ale też serwisujemy i remontujemy zbiorniki ppoż., a to tylko część naszej oferty.